KANCELARIA

Kancelaria Prawna Patrycja Maria Kuncman jest organizacją skupiającą prawników posiadających wysokie kompetencje, którzy, wykorzystując rozległą wiedzę i zdobyte doświadczenie, przygotowują optymalne rozwiązania prawne dostosowane do potrzeb Klientów i zapewniające obronę ich interesów.

Wszechstronność prowadzonych spraw przez zespół Kancelarii Prawnej Patrycja Maria Kuncman oraz umiejętność szacowania ryzyk związanych z istniejącymi bądź planowanymi przedsięwzięciami, umożliwiają opracowanie skutecznych strategii działań, uwzględniając wiele płaszczyzn prawa.

Obsługa prawna świadczona jest zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim.

Prawnicy Kancelarii Prawnej Patrycja Maria Kuncman udzielają pomocy prawnej nie tylko w Krakowie i w Kaliszu, lecz także na terenie całej Polski, współpracując z notariuszami, komornikami, doradcami podatkowymi, czy też zagranicznymi podmiotami świadczącymi usługi prawne.


Aleksandra Katarzyna Kuncman

asystent radcy prawnego

Jako asystent rady prawnego wspieram prawników Kancelarii Prawnej Patrycja Maria Kuncman poprzez realizację zleconych zadań polegających zarówno na wykonywaniu czynności merytorycznych, jak również administracyjno-technicznych dotyczących bieżącej działalności Kancelarii Prawnej Patrycja Maria Kuncman. Odpowiadam także za korespondencję z kontrahentami, bankami, sądami czy organami administracji publicznej oraz dokonuję archiwizacji dokumentów prawnych.

 

W kręgu moich zainteresowań znajduje się prawo cywilne oraz prawo gospodarcze i handlowe.

Jestem studentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. 


Patrycja Maria Kuncman

radca prawny

Jako radca prawny zajmuję się obsługą wszelkich spraw wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w przygotowaniu, analizie i negocjowaniu umów gospodarczych oraz w opracowaniu rozmaitych strategii dla przedsiębiorstw z zakresu prawa pracy, prawa handlowego i prawa gospodarczego. W kręgu moich zainteresowań pozostaje również prawo administracyjne, procedura administracyjna oraz procedura sądowoadministracyjna. Uczestniczę w rozwiązywaniu sporów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, w tym Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz sądami arbitrażowymi.

Ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydział Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz School of Management prowadzoną przez Tampere University w Finlandii.
Jestem doktorantką w Katedrze Postępowania Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.